Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Kariera
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Kariera

Koloski

Pracownicy to filar sukcesu naszej firmy. Niezależnie od stanowiska, stażu pracy i doświadczenia, każda z osób zatrudnionych w Aston Legal jest traktowana z szacunkiem, a my dbamy o to, by czuła się częścią zespołu. Kładziemy nacisk na dobre relacje i doskonały przepływ informacji, tak by wewnętrzna komunikacja ułatwiała pracę na każdym jej etapie. Ważna jest dla nas współpraca pomiędzy poszczególnymi działami firmy i wzajemne zrozumienie celów do jakich dążymy. Kwalifikacje zawodowe, wysoki poziom wiedzy i energia do realizowania powierzonych działań – tym szczycimy się przed naszymi klientami i takich pracowników widzimy w swoim zespole.

Zapewniamy dobre warunki pracy, bezpieczeństwo zatrudnienia, przyjazną atmosferę i możliwość  doskonalenia umiejętności zawodowych. Chcemy, by nasi pracownicy rozwijali się razem z firmą, a sukcesy Aston Legal były też ich sukcesami.

W  zespole Aston Legal zawsze jest miejsce dla ludzi kreatywnych, chętnych do rozwijania kompetencji zawodowych, nastawionych na współpracę i wcielających w życie misję i wartości naszej firmy. Poszukujemy entuzjastycznie nastawionych osób, które znają swoją wartość i potrafią przekuć wiedzę i doświadczenie w konkretne działania.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, uczestniczyć w ciekawych projektach, Twój sukces zawodowy jest ważną częścią życia i marzysz o ukierunkowanym rozwoju swojej kariery, jeszcze dziś prześlij do nas swoją aplikację. Ciągle szukamy odpowiednich osób, które razem z nami będą tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.