Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » O nas
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

O nas

O nas

Aston Legal świadczy usługi z zakresu nowocześnie pojmowanego doradztwa biznesowego. Filarem firmy jest zespół doskonałych specjalistów dysponujących fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym na rynku usług doradczych, prawnych i finansowych. Doskonałe zaplecze personalne daje gwarancję, że sprostamy wyzwaniom jakie stawia na Twojej biznesowej drodze rzeczywistość gospodarcza.

Podstawą funkcjonowania Aston Legal są usługi z zakresu:

  • doradztwa prawnego;
  • administracji kadrowo-płacowej;
  • outsourcingu księgowego;
  • zamówień publicznych;
  • pozyskiwania dotacji;
  • sprzedaży i zarządzania spółkami typu shelf companies.

Kreatywność, entuzjazm i pasja — to cechy, dzięki którym patrzymy na Twoją firmę rozwojowo, mając zawsze na uwadze jej przyszłość i możliwości ekspansji.

Stawiając na ciągły rozwój pogłębiamy naszą wiedzę i nabywamy kolejne umiejętności, dlatego pracując na rzecz naszych klientów dajemy im to, co najważniejsze: efektywność, bezpieczeństwo i najwyższej jakości wiedzę.

Oferta Aston Legal kierowana jest do przedsiębiorców, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie biznesu oraz do tych firm, którym zależy na poprawieniu sposobu zarządzania i zwiększeniu efektywności.

Jesteśmy firmą aktywną w całym regionie; wypracowaliśmy wiele kreatywnych rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom terytorialne rozszerzenie zakresu ich biznesu na rynkach innych niż rodzimy a także zoptymalizowanie kierunków ich aktywności podatkowej

W sposób szczególny podkreślamy naszą działalność na rynkach Europy Wschodniej i Środkowej. Do ich atrakcyjności gospodarczej przyczynia się ogromne wsparcie Unii Europejskiej oraz szybkie tempo wzrostu inwestycji zagranicznych.

Specjaliści Aston Legal działają w ramach wielu dyscyplin. Ta wielość spojrzeń wynika ze zrozumienia rzeczywistości gospodarczej i pozwala z pełnym profesjonalizmem wspierać wszystkie prowadzone projekty. Dajemy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz: sprawdzone i przynoszące zyski rozwiązania.