Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Kariera » Rekrutacja
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Rekrutacja

W  Aston Legal zawsze jest miejsce dla ludzi z pasją, którzy chcą łączyć swój zawodowy sukces z sukcesem naszej firmy. Warunki pracy jakie stworzyliśmy sprawiają, że atmosfera w  Aston Legal sprzyja rozwojowi, wzajemnemu szacunkowi i dobrej twórczej energii. Poszukujemy osób, które potrafią pracować w zespole, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, kreatywnie podchodzić do powierzonych zadań, a problemy postrzegać jako wyzwania.

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów, których charakter jest uzależniony od stanowiska na jakie aplikuje dana osoba.

1. Na początku  analizujemy nadesłane dokumenty aplikacyjne, CV i list motywacyjny.

2. Wybrani kandydaci uczestniczą w rozmowie kwalifikacyjnej, której celem jest lepsze wzajemne poznanie. My dowiadujemy się jakie są kompetencje, doświadczenie i aspiracje kandydata, zaś aplikująca osoba ma szansę zorientować się jak będzie wyglądać przyszła praca na konkretnym stanowisku.

3. W dalszym etapie rekrutacji analizujemy konkretne predyspozycje kandydata. Celem testów jest sprawdzenie poziomu wiedzy w określonych obszarach związanych z przyszłym stanowiskiem. Może być to zbadanie umiejętności językowych, technicznych, wiedzy dotyczącej np. prawa, podatków, finansów, zamówień publicznych.

4. Ostatnim etapem rekrutacji jest rozmowa przeprowadzana przez szefa konkretnego działu, która uściśla zakres oczekiwań wobec kandydata i daje możliwość przedstawienia zakresu przyszłych obowiązków i ustalenie warunków finansowych.

Zapraszamy do składania aplikacji.