Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » O nas » Misja i wartości firmy
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Misja i wartości firmy

Misja:

Pomagać klientom w pełni wykorzystywać ich potencjał.

 

Wartości — co jest dla nas najważniejsze:


Aston Legal działa w oparciu o wartości, które towarzyszą nam w każdym aspekcie naszej pracy. Kierujemy się nimi w kontaktach z klientami, współpracownikami, partnerami i kontrahentami i mamy pewność, że w ten sposób budujemy długotrwałe, oparte na zaufaniu relacje.

Profesjonalizm

Wszystkie podejmowane przez nas działania oparte są na najlepszej dostępnej wiedzy i doświadczeniu. Wykonujemy zadania w sposób rzetelny, uczciwy i solidny, zapewniając najlepszą i zorientowaną na potrzeby klientów obsługę w takim standardzie, w jakim sami chcielibyśmy być obsługiwani. Zawsze wychodzimy z inicjatywą i konsekwentnie dążymy do wyznaczonego celu.

Partnerstwo

Nasi klienci są naszymi partnerami. Towarzyszymy im i doradzamy na różnych etapach funkcjonowania ich biznesu. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszemu wsparciu, możemy obserwować rozwój prowadzonych przez nich firm. Również my wiele czerpiemy dzięki tym relacjom: doskonalimy swoją wiedzę, jesteśmy zmotywowani do pracy, wzbogacamy doświadczenia. Nasi klienci to motor naszego rozwoju.

Odpowiedzialność

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne decyzje podejmują nasi klienci. Czujemy się odpowiedzialni za to jakie możliwości, w jakim czasie i w jaki sposób staramy się im zaproponować. Mamy odwagę wprowadzać zmiany i szukać nowych, lepszych rozwiązań. Działamy z pełną świadomością, że nasze usługi muszą spełniać najwyższe standardy zawodowe i etyczne. Tajemnica zawodowa stanowi podstawę naszych odpowiedzialnych działań.