Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » O nas » Aston Legal w Polsce
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Aston Legal w Polsce

Polska jest 40-milionowym krajem w samym sercu Europy. To jeden z najbardziej dynamicznych i interesujących ekonomicznie rynków inwestycyjnych. Członkostwo w strukturach Unii Europejskiej, NATO, OECD i Światowej Organizacji Handlu sprawia, że środowisko prowadzenia biznesu jest bezpieczne i zgodne ze standardami. Energia i pracowitość cechująca Polaków znajduje swoje odzwierciedlenie w raportach ekonomicznych i rankingach niezależnych agencji ratingowych. Kiedy cały świat walczył ze skutkami kryzysu zapoczątkowanego w 2008 roku, Polska jako jedyny członek Unii Europejskiej odnotowała wzrost gospodarczy, zyskując przydomek «zielonej wyspy».

Klimat polityczny panujący w Polsce gwarantuje, że gospodarka tego kraju nadal będzie stawiać na nowoczesność i innowacyjność. Ogromne przemiany społeczne i szybkie tempo niwelowania różnic względem zachodnich sąsiadów, przyniosły szybkie efekty, czyniąc z Polski kraj dynamiczny, bezpieczny prawnie i gospodarczo, nakierowany na współpracę i stwarzający dobre warunki do prowadzenia biznesu.

Aston Legal oferuje profesjonalną pomoc firmom, które zamierzają rozwijać swoją działalność w Polsce. Nasi wyspecjalizowani doradcy doskonale poruszają się w realiach społecznych, politycznych i gospodarczych kraju. Współpraca z polskimi partnerami biznesowymi i bogate doświadczenie na tym rynku gwarantują pełne wsparcie przedsiębiorców chcących prowadzić interesy w Polsce. Doradztwo prawne, podatkowe i biznesowe zapewnia profesjonalne wsparcie zarówno w fazie przygotowania inwestycji  jak i na dalszych etapach rozwoju.

Zapraszamy do współpracy.