Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » O nas » Działalność społeczna
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Działalność społeczna

Odnosimy sukcesy w pracy zawodowej, jednak nasza aktywność nie ogranicza się tylko do osiągania zysków. Pamiętamy o codziennej odpowiedzialności Aston Legal za rozwój szeroko rozumianego otoczenia społecznego. Traktujemy to jako obowiązek i powinność wobec tych, którzy potrzebują wsparcia. Dlatego celem naszych działań społecznych jest włączanie się w inicjatywy charytatywne, kulturalne i społeczne.  Zależy nam na włączaniu się w sprawy otoczenia, w którym żyją nasi pracownicy i w ten sposób pragniemy być współodpowiedzialni za jego rozwój.

Prowadząc działalność w określonym środowisku Aston Legal pragnie nieść pomoc osobom potrzebującym pomocy. Czynimy to poprzez działania pro bono związane z branżą w jakiej działamy,  a także poprzez  darowizny, które mogą się przyczynić do lepszego standardu życia. Wierzymy, że taka postawa wzmacnia poczucie solidarności z ludźmi, którzy żyją wśród nas, a także sprawia, że stanowimy dobrze skomunikowany zespół osób o podobnych aspiracjach.

Nasze zaangażowanie w projekty społeczne i kulturalne jest wyrazem troski o dobro regionu, w którym działamy. Ważnym aspektem ten aktywności jest minimalizowanie wykluczenia społecznego, które współcześnie dotyka wiele osób. Doceniamy też ludzi twórczych, którzy otrzymując pomoc firmy z sektora doradztwa biznesowego, mogą realizować swoje artystyczne aspiracje przynoszące korzyść całemu społeczeństwu.

Aktywne włączanie się Aston Legal w życie lokalnej społeczności traktujemy jako powinność każdej dynamicznie rozwijającej się firmy. Współkształtowanie naszego otoczenia sprawia, że wszyscy czerpiemy z tego ogromną satysfakcję.