Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Branża farmaceutyczna
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Branża farmaceutyczna

Sektor farmaceutyczny należy do jednej z najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Zauważalny jest w nim znaczący wzrost konsumpcji leków wśród pacjentów, jak również duża konkurencja pomiędzy firmami farmaceutycznymi. Częste zmiany regulacji prawnych stanowią dodatkowe wyzwanie dla firm działających w tej branży. Oznacza to, że prowadzenie firmy w takich warunkach wymaga nieustannego podejmowania trudnych decyzji.

Znając realia branży farmaceutycznej, która wymaga bardzo dużych nakładów kapitałowych nasz zespół jest gotów wspierać Twoją firmę w wyborze jak najlepszych rozwiązań podatkowo — księgowych.

Posiadający interdyscyplinarne doświadczenie zespół ekspertów Aston Legal może okazać się cennym partnerem zarówno dla rodzimych, jak i światowych firm farmaceutycznych.

Obsługa prawno — księgowa, a także doradztwo z zakresu zamówień publicznych oraz w zakresie prawa i rynku farmaceutycznego w Polsce, świadczone przez Aston Legal pozwolą Twojej firmie efektywnie i bezpiecznie rozwijać się w tak konkurencyjnym sektorze, jakim jest branża farmaceutyczna.