Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Sektor usług finansowych
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Sektor usług finansowych

Instytucje finansowe należą do liderów rynku w zakresie stosowania innowacyjnych rozwiązań. Wysoka specjalizacja i zróżnicowanie niezbędnych narzędzi produktowych, strategicznych i księgowo-podatkowych wymagają doskonałej wiedzy i elastycznego dopasowania usług, dzięki którym możliwe jest kompleksowe wsparcie naszych klientów.

Doradcy Aston Legal doskonale rozumieją specyfikę tej wymagającej branży, dlatego w ramach firmy działa zespół specjalistów, których działania są ukierunkowane wyłącznie na dostarczanie najlepszych rozwiązań dla podmiotów tego segmentu rynku. Nasi klienci nie oczekują jedynie tradycyjnie rozumianego doradztwa, ale dostosowania oferty do wyjątkowego charakteru prowadzonej przez nich działalności. Dlatego oferujemy specjalnie skomponowany pakiet ukierunkowany na optymalizację wyników ich działań.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych ekspertów na rynku usług doradztwa na rzecz podmiotów sektora usług finansowych, dostarczamy nowoczesne i oparte na najlepszej wiedzy rozwiązania: specjalistyczne doradztwo dotyczące źródeł finansowania, wycen i fuzji spółek a także usług księgowych i kadrowo-płacowych. Kompleksowy charakter naszej współpracy z klientami dotyczy też takich działań jak optymalizacja kosztów, określenie możliwości pozyskania finansowania i doradztwo prawne.

Naszym atutem jest posiadanie pogłębionej wiedzą dotyczącej poszczególnych gałęzi rynku. Tylko w ten sposób możliwe jest ukierunkowane naszych działań przynoszące wymierne efekty. Wieloletnia praktyka związana z stosowaniem instrumentów finansowych oraz współpraca z ekspertami zagranicznych rynków finansowych gwarantuje, że klienci z naszą pomocą odnoszą sukcesy w tym szczególnie wymagającym sektorze.