Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Sektor energii i zasobów naturalnych
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Sektor energii i zasobów naturalnych

Energetyka i sektor surowców to bez wątpienia gałęzie gospodarki niezwykle atrakcyjne dla inwestorów. Jednakże przed firmami działającymi na rynku energii i surowców stoją nie tylko możliwości osiągnięcia wysokich zysków, lecz także ogromne wyzwania – jak choćby wysoka kapitałochłonność inwestycji, wymóg zapewnienia ciągłości dostaw oraz konieczność spełnienia szeregu wymagań regulacyjnych oraz wynikających z prawa ochrony środowiska.

Ogromne znaczenie ma także fakt, iż ww. branże przechodzą w ostatnim czasie znaczące przeobrażenia związane z ich postępującą globalizacją, konsolidacją i liberalizacją przedmiotową oraz ze wzrostem zapotrzebowania na surowce energetycznego, co pociąga za sobą istotny wzrost konkurencji w sektorze.

Działanie w opisanych powyżej trudnych warunkach niewątpliwie oznacza konieczność stałego korzystania z fachowego doradztwa. Aston Legal oferuje firmom z branży energetyczno–surowcowej kompleksową obsługę podatkowo–kadrową oraz doradztwo prawne i biznesowe świadczone przez zespół konsultantów o wszechstronnej wiedzy i bogatym doświadczeniu zdobytym w przedmiotowym segmencie rynku.

Oferujemy kompleksowe usługi i rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb klientów działających w sektorze energetyki i zasobów naturalnych.