Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Branża turystyczna
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Branża turystyczna

Aston Legal wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na działania z zakresu kompleksowego doradztwa w branży turystycznej. Coraz większa grupa przyszłych przedsiębiorców docenia potencjał wzrostu przychodów na tym rozwijającym się rynku, co wiąże się z koniecznością stworzenia wyspecjalizowanego pakietu usług uwzględniających potrzeby tego sektora.

Zaistnienie na rynku usług turystycznych wymaga dostosowania procesów zarządzania do charakterystyki świadczonych usług. Warunkiem prowadzenia przynoszącej zyski działalności turystycznej są oczywiście atrakcyjne miejsca, do których można kierować spragnionych wypoczynku klientów. Nim jednak to się stanie, konieczne jest stworzenie efektywnego i bezpiecznego mechanizmu funkcjonowania firmy.

Zespół doradców Aston Legal dostarcza pełen pakiet usług wspierających, dzięki któremu podmioty działające w branży turystycznej zyskują praktyczne narzędzia pozwalające odnieść komercyjny sukces. Celem  jest stworzenie długofalowej strategii gwarantującej zbudowanie stabilnych fundamentów funkcjonowania firmy, co znajduje odzwierciedlenie w wymiernych wynikach finansowych. Zaczynamy od  pomocy w ukonstytuowaniu się firmy i stworzeniu jej solidnych podstaw. Wspieramy dział kadrowo-płacowy i finansowy. W naszej ofercie znajduje się też wyjątkowa usługa wspomagająca operatorów w zakresie marketingu i promocji.

Pomagamy w tworzeniu strategii i zbudowaniu dobrze zorganizowanej infrastruktury turystycznej. W czasach dużej konkurencji na rynku usług turystycznych, przy rosnących wymaganiach ich odbiorców, Aston Legal wspiera swoich klientów w tworzeniu konkurencyjnej, wysoce wyspecjalizowanej i docenianej przez konsumentów oferty turystycznej, której stabilną bazą jest dobrze zarządzane przedsiębiorstwo.