Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Sektor produkcji przemysłowej
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Sektor produkcji przemysłowej

Stałe są tylko zmiany. Powiedzenie to najtrafniej chyba charakteryzuje warunki działania firm produkcyjnych. Aby utrzymać się na rynku, firmy te muszą cały czas poszukiwać nowych technologii i procesów zapewniających efektywność ekonomiczną, rozwiązań organizacyjnych, gwarantujących odpowiednią kontrolę wewnętrzną oraz właściwych sposobów zarządzania ryzykami prawnymi, biznesowymi i technologicznymi. Konieczność sprostania powyższym wyzwaniom staje się tym bardziej aktualna dla firm chcących zapewnić sobie trwały rozwój.

Aston Legal oferuje przedsiębiorcom z branży produkcji przemysłowej nie tylko obsługę podatkowo–kadrową, lecz także kompleksowe usługi doradcze, w szczególności doradztwo prawne i biznesowe. Wyspecjalizowany zespół konsultantów wyróżniających się znajomością specyfiki sektora produkcji przemysłowej wspiera producentów zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, pomagając im zidentyfikować potencjalne zagrożenia prawne, wprowadzać zmiany organizacyjne, procesowe i technologiczne oraz identyfikować i zarządzać ryzykiem.

Nasi doradcy starannie przygotują dla Twojej firmy najefektywniejsze sposoby współpracy z dostawcami i odbiorcami, zoptymalizują podatkowe rozliczenia działalności promocyjnej i marketingowej, a także doradzą Ci w zakresie opłat środowiskowych i innych opłat za gospodarcze wykorzystywanie środowiska.