Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Nieruchomości
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Nieruchomości

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie, wyzwania przed jakimi staje sektor nieruchomości, mają charakter coraz bardziej złożony. Specyficzne dla tego rynku obszary działalności takie, jak np. działalność deweloperska, zarządzanie nieruchomościami, pozyskiwanie środków na finansowanie czy opracowywanie optymalnej struktury podatkowej inwestycji, wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin, ale i doświadczenia w ich kompleksowym wdrażaniu. Różny charakter firm działających na rynku nieruchomości sprawia, że pożądanym jest dostosowywanie rozwiązań podatkowych do profilu klienta.

Aston Legal oferuje podmiotom działającym na rynku nieruchomości kompleksową obsługę podatkowo-kadrową oraz doradztwo prawne i biznesowe, zarówno w fazie przygotowania inwestycji, jak również w stadium jej realizacji oraz oczywiście na etapie późniejszego zarządzania nieruchomością.

Naszym atutem jest profesjonalny zespół, który łącząc wszechstronną wiedzę z doświadczeniem zdobytym w różnych segmentach rynku nieruchomości, oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Aston Legal obsługuje zarówno przedsiębiorstwa aktywnie czerpiące zyski z posiadanych nieruchomości, jak i te które pełnią rolę zarządców.