Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Budownictwo i infrastruktura
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Budownictwo i infrastruktura

Zespół ekspertów Aston Legal, korzystając ze specjalistycznej wiedzy i popartej sukcesami wieloletniej praktyki, świadczy kompleksowe usługi doradcze firmom działającym w sektorze nieruchomości.  Wieloaspektowość i duża różnorodność w ramach tej branży wymaga wszechstronności i dopasowania zindywidualizowanego pakietu usług doradczych do wymagań jakie stawia gospodarka. Praktyczna wiedza i doświadczenie zdobyte podczas pracy przy projektach związanych z zarządzaniem i inwestycjami, umożliwiły nam stworzenie szerokiego wachlarza usług świadczonych przedsiębiorstwom tego segmentu rynku.

Pozyskanie przez specjalistów Aston Legal praktycznych kompetencji w ramach sektora budownictwa i infrastruktury zaowocowało wypracowaniem systemu, dzięki któremu firmy z branży otrzymują pełen pakiet wspierający ich w zarządzaniu bieżącą działalnością. Korzystają z niego podmioty, których działalność opiera się na szeroko rozumianych działaniach w zakresie budownictwa, infrastruktury i nieruchomości komercyjnych (m.in. obiekty biurowe, hotelowe, powierzchnie magazynowe i handlowe).

Udzielamy wsparcia  w ramach usług audytorskich, wykonujemy analizy, wyceny, przeprowadzamy szczegółowe badanie środowiska biznesu. Nasi klienci korzystają też z kompleksowego, ukierunkowanego na specyfikę ich działalności doradztwa księgowego i podatkowego. Realizacja inwestycji na rynku nieruchomości dotycząca obiektów komercyjnych, jest wspierana przez specjalistów z Aston Legal na wszystkich etapach: w zakres usługi wchodzi analiza dochodowości przedsięwzięcia, badanie konkurencji, kompleksowa wycena, optymalizacja struktur własnościowych w aspekcie rozwiązań podatkowych.

Niezależnie, czy nasi klienci świadczą usługi budowlane, operują w ramach innych projektów inwestycyjnych, czerpią zyski z będących ich własnością nieruchomości czy też zarządzają obiektami innych osób, zawsze otrzymują profesjonalne wsparcie, które przekłada się na ich bezpieczeństwo prawne i finansowe.