Piotr Świderski
Doradca Klienta

Tel: +48 790 611 711
E-mail: piotr.swiderski@astonlegal.pl

Jesteś tutaj: Strona główna » Branże » Nowe technologie
Udostępnij: Twitter Facebook Mail Więcej

Nowe technologie

Rozwój nowych technologii wyznacza rosnące tempo życia współczesnego człowieka. Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez urządzeń elektronicznych, smartfonów, tabletów. Wydaje się niemożliwe nie korzystać z Internetu i aplikacji ułatwiających codzienną pracę.

W ramach sektora nowych technologii na rynku działają firmy z wielu branż, m.in. usług informatycznych, nowoczesnego oprogramowania, technologii informacyjnych i elektroniki. Duże zapotrzebowanie na rozwój tego typu usług i ciągła otwartość rynku na nowe rozwiązania sprawia, że powstaje coraz więcej firm, które swoją działalność opierają na ulepszaniu technologii, wprowadzaniu nowych produktów, prowadzeniu badań i prac rozwojowych.

Nasza oferta odpowiada na rosnące potrzeby przedsiębiorców szukających profesjonalnego doradztwa i wskazania możliwych źródeł finansowania swoich pomysłów. Eksperci z Aston Legal udzielają wsparcia podmiotom, które funkcjonują na tym rynku i pragną rozwijać swoja działalność oraz tym firmom, które dopiero planują przekuć w finansowy sukces swój pierwszy kreatywny pomysł.

Wsparcie finansowe Unii Europejskiej umożliwia pozyskanie funduszy na rozwój nauki i technologii. Uzyskanie dotacji czy dofinansowania jest żmudnym i zbiurokratyzowanym procesem, wymagającym od wnioskodawcy doświadczenia w przygotowywaniu dokumentacji. Specjaliści z Aston Legal służą wsparciem w tym zakresie, aktywnie pomagając swoim klientom w zdobyciu środków finansowych na inwestycje i badania. Nasz zespół świadczy też usługi z zakresu optymalizowania kosztów i zwiększania efektywności finansowej. Odpowiadając wyzwaniom rynku stworzyliśmy nowoczesny pakiet usług dla nowoczesnych przedsiębiorców.


Zobacz także:

Aston Legal oferuje szeroki wachlarz usług doradczych obejmujących kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania środków finansowych w ramach funduszy…

Czytaj więcej